Časté dotazy

Časté dotazy

Čas příjezdu                                                                                                                                                                                                                                                                                               15:00 (nebo dle domluvy)

Čas odjezdu
10:00 (nebo dle domluvy)

Ložní prádlo a vybavení
Povlečení a ručník na ruce u nás dostanete po příjezdu, dále je v každém apartmánu toaletní papír, kuchyňská utěrka, přípravky na nádobí. V centrální kuchyni jsou tablety do myčky, k možnosti zakoupení kapsle do kávovaru. Při využití sauny k zapůjčení i prostěradla.

Bar výčepní zařízení
Ve společenské místnosti můžete využít výčepní zařízení s barem. K dispozici obě koncovky – bajonet i žehlička. Při objednávce 14ti dnů dopředu můžeme zajistit i soudek piva, malinovku, nebo kofolu.

Kauce
Při příjezdu se skládá vratná kauce 10.000,-

Úklid
Úklid si zajišťujeme sami po Vašem odjezdu, za poplatek 2200,-
Možno odečíst z kauce. Netýká se pronájmu samostatných apartmánů, kde je v úklid v ceně započítán. V naší chalupě třídíme odpad – jednotlivé koše najdete v centrální kuchyni.

Domácí zvířata
Domácí mazlíčci u nás vítáni nejsou. Prosíme, zařiďte si pro ně hlídání po dobu Vaši dovolené. 

Spotřeba elektrické energie
Není zahrnuta v ceně pronájmu. Platí se při odjezdu dle skutečných stavů. Možno odečíst z kauce. Netýká se pronájmu samostatných apartmánů, kde je cena zahrnuta.

Sauna
Při pronájmu celé chalupy je možno v ceně využívat saunu. Při pronájmu jednotlivého apartmánu bude vstup do sauny jednorázově zpoplatněn 300,-

 

Bazén                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Koupací sezóna je u nás většinou zahájena v květnu, díky ohřevu bazénu. Standartní teplota vody bývá kolem 30°C. Bazén je zastřešen, díky tomu se u nás koupeme až do podzimu. 

Vířivka                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Vířivku máme v provozu pouze v chladnějších měsících – mimo hlavní sezónu v létě.